AKCE

 

Pokud si od nás necháte nainstalovat elektronický zabezpečovací systém (EZS) získáte 3 měsíce napojení na Pult centralizované ochran(PCO) ZDARMA .

 

 

Montáž zabezpečovacích systémů

 

Dle přání klienta provedeme instalaci Elektronického bezpečnostního systému  (EZS) do výše uvedených objektů a zdarma provedeme připojení na náš Pult centralizované ochrany (PCO) . Dále nabízíme instalace a servis kamerových systémů (CCTV) .

 

AKCE

 

  1. Napojení na Pult centralizované ochran(PCO) již od 300 Kč/měs.
  2. Při přechodu od konkurence k nám, dostanete po dobu výpovědní lhůty u konkurence od nás napojení na Pult centralizované ochran(PCO) ZDARMA po dobu trvání výpovědní lhůty .

 

* uvedené ceny jsou bez DPH

 

Technická ostraha

 

neboli  Pult centralizované ochran(PCO) je kontrolní stanoviště, kde se sbírají, ukládají a vyhodnocují signály z elektronických zabezpečovacích systémů a v případě narušení střeženého objektu je okamžitě realizována smluvně stanovená reakce – výjezd zásahové jednotky, kontaktování policie, kontaktování majitele . Na tomto pracovišti se soustřeďují veškeré informace z napojených objektů. Jedná se zejména o monitorování Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) , Elektronické požární signalizace (EPS) 

 

REFERENCE

 

Plynostav - regulace plynu, a.s. , KLEMENT a.s. ,  METROSTAV a.s. , HERKUL a.s. , Stavby holding cz a.s. , JOEL s.r.o. , SMP CZ, a.s. , METALL QUATRO spol. s r.o. , PHOTON ENERGY a.s. , GREMIS, s.r.o. , PEXTRA stavební spol. s r.o. , GA Energo technik s.r.o. , MROZEK  a.s , Bohuslav Mrózek , Pražské silniční a vodohospodářské stavby, a.s. , FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. , INSKY spol. s.r.o. , Skládka Tušimice a.s. , Marius Pedersen a.s.

 

Fyzická ostraha

 

Smysl fyzické ostrahy objektů může být nejjednodušeji formulován jako ztížení cesty pachateli, který se chce dostat do chráněných prostor. Prvním a základním prostředkem je tedy vždy fyzická ochrana prostoru, která musí odpovídat požadavku, že dané zařízení je chráněno před odcizením, vandalismem, sabotáží, neoprávněným vstupem a ohněm .